Pàgina inicial

Presentació
Benvinguts
Bienvenidos
Welcome
Bienvenus
Willkommen
Menú principal
Aprèn català
Serveis a empreses, organitzacions i
ens locals
Xarxa territorial
Recursos lingüístics
Viure en català

Pàgina inicial |  Directori del Consorci |  Mapa del web |  Escriu-nos

Directori del Consorci per a la Normalització Lingüística
Serveis Centrals

C. de Mallorca, 272, 8a planta. 08037 Barcelona
Tel. 93 272 31 00 • Fax 93 487 21 67 • cpnl@cpnl.org

CNL Àrea de Reus "Miquel Ventura"

C. de l'Amargura, 26, 1r. 43201 Reus
Tel. 977 12 88 61 • Fax 977 12 89 14 • reus@cpnl.org

Oficines: Cambrils, Falset, Reus

CNL Alt Penedès-Garraf

C. d'Hermenegild Clascar, 1-3. 08720 Vilafranca del Penedès
Tel. 93 890 00 00 • Fax 93 818 05 01 •
penedesgarraf@cpnl.org

Oficines: Sant Pere de Ribes, Sant Sadurní d'Anoia, Sitges, Vilafranca del Penedès, Vilanova i la Geltrú

CNL Badalona-Sant Adrià

Av. d'Alfons XIII 14-16. ent.1a i 4a. 08912 Badalona
Tel. 93 398 46 30 • Fax 93 398 56 17 • badalona@cpnl.org

Oficines: Badalona, Sant Adrià de Besòs

CNL Barcelona

C. Quintana 11, 3r 1a. 08002 Barcelona
93 412 55 00 • Fax 93 412 15 50 • barcelona@cpnl.org

Delegacions: Ciutat Vella, Eixample, Sants-Montjuïc-Les Corts, Gràcia-Sarrià-Sant Gervasi, Horta-Guinardó, Nou Barris, Sant Andreu, Sant Martí

CNL Ca n'Ametller

C. de Jacint Verdaguer, 95 bis. 08750 Molins de Rei
Tel. 93 680 33 40 • Fax 93 668 58 62 • molins@cpnl.org

Oficines: Abrera, Castellbisbal, Esparreguera, Martorell, Molins de Rei, Olesa de Montserrat, Pallejà, Sant Andreu de la Barca, Sant Vicenç dels Horts, Vallirana

CNL Cornellà de Llobregat

Pl. dels Enamorats, 7. 08940 Cornellà de Llobregat
Tel. 93 474 28 25 • Fax 93 474 16 08 • cornella@cpnl.org

Oficines: Cornellà de Llobregat

CNL Eramprunyà

Casal l'Olivera. Pl. de Montserrat Roig, 1. 08830 Sant Boi de Llobregat
Tel. 93 652 95 85 • Fax 93 630 61 88 • santboi@cpnl.org

Oficines: Castelldefels, Gavà, Sant Boi de Llobregat, Viladecans

CNL Girona

Pl. de l'Hospital 6, 1r. ala esquerra. 17002 Girona
Tel. 972 22 06 63 • Fax 972 22 12 49 • cnlgi@cpnl.org

Oficines: Arbúcies, Banyoles, la Bisbal d'Empordà, Blanes, Calonge, Figueres, Girona, Lloret de Mar, Olot, Palafrugell, Palamós, Ripoll, Roses, Salt, Santa Coloma de Farners, Torroella de Montgrí

CNL l'Heura

C. de Rafael Casanova, 85-89, 3r. 08921 Santa Coloma de Gramenet
Tel. 93 385 14 61 • Fax 93 385 10 61 • santacoloma@cpnl.org

Oficines: Santa Coloma de Gramenet

CNL l'Hospitalet de Llobregat

Parc de la Marquesa. Ctra. de Collblanc, 69, 2n. 08904 L'Hospitalet de Llobregat
Tel. 93 440 65 70 • Fax 93 440 48 69 • lhospitalet@cpnl.org

Oficines: L'Hospitalet de Llobregat

CNL Lleida

C. del Governador Montcada, 13, 2n 2a. 25002 Lleida
Tel. 973 28 26 07 • Fax 973 28 26 31 • lleida@cpnl.org

Oficines: Balaguer, les Borges Blanques, Cervera, Lleida, Mollerussa, el Pont de Suert, la Seu d'Urgell, Solsona, Sort, Tàrrega, Tremp

CNL Maresme-Mataró

Pg. del Callao, s/n. 08301 Mataró
Tel. 93 796 34 00 • Fax 93 790 38 75 • mataro@cpnl.org

Oficines: Calella, el Masnou, Mataró, Pineda de Mar, Premià de Dalt, Premià de Mar, Teià, Tordera, Vilassar de Dalt, Vilassar de Mar

CNL Montserrat

Pl. del Pedregar, 1, 2n. 08240 Manresa
Tel. 93 872 17 07 • Fax 93 872 69 55 • manresa@cpnl.org

Oficines: Berga, Igualada, Manresa, Puigcerdà

CNL Osona

Rambla Hospital, 46, 1r. 08500 Vic
Tel 93 889 54 24 • Fax 93 889 54 50 • vic@cpnl.org

Oficines: Centelles, Manlleu, Torelló, Vic

CNL El Prat de Llobregat

C. d'Ignasi Iglésias, 9. 08820 El Prat de Llobregat
Tel. 93 379 00 50 • Fax 93 478 57 63 • elprat@cpnl.org

Oficines: El Prat de Llobregat

CNL Roses

Can Calders. Pl. Laujar de Andarax, s/n. 08980 Sant Feliu de Llobregat
Tel. 93 685 25 74 • Fax 93 685 24 48 • cnlsantfeliu@cpnl.org

Oficines: Esplugues de Llobregat, Sant Feliu de Llobregat, Sant Joan Despí, Sant Just Desvern

CNL Sabadell

Casal Pere Quart. Rambla 67-71. 08202 Sabadell
Tel. 93 727 83 40 • Fax 93 725 45 43 • sabadell@cpnl.org

Oficines: Castellar del Vallès, Sabadell, Sant Quirze del Vallès, Santa Perpètua de Mogoda, Palau-solità i Plegamans, Polinyà

CNL Tarragona

Plaça del Pallol, 3. Edifici de l'antiga Audiència. 43003 Tarragona
Tel. 977 24 35 27 • Fax 977 24 82 38 • tarragona@cpnl.org

Oficines: Calafell, Montblanc, Salou, Tarragona, Valls, el Vendrell, Vila-seca

CNL Terrassa-Rubí

C. de Sant Quirze, 2. 08221 Terrassa
Tel. 93 731 79 08 • Fax 93 784 04 91 • terrassa@cpnl.org

Oficines: Terrassa, Rubí

CNL Terres de l'Ebre

C. del Doctor Ferran, 6-8. 43500 Tortosa
Tel. 977 44 80 70 • Fax 977 44 33 94 • tortosa@cpnl.org

Oficines: Amposta, Gandesa, Móra d'Ebre, Tortosa

CNL Vallès Occidental 3

C. de les Vinyes, 19. 08290 Cerdanyola del Vallès
Tel. 93 580 34 94 • Fax 93 580 32 36 • vallesoccidental3@cpnl.org

Oficines: Badia del Vallès, Barberà del Vallès, Cerdanyola del Vallès, Montcada i Reixac, Ripollet, Sant Cugat del Vallès

CNL Vallès Oriental

Av. del Parc 9, 4t. 08400 Granollers
Tel. 93 879 41 30 • Fax 93 870 38 05 • granollers@cpnl.org

Oficines: Caldes de Montbui, Canovelles, Cardedeu, la Garriga, Granollers, la Llagosta, Mollet del Vallès, Montmeló, Montornès del Vallès, Parets del Vallès, Sant Celoni

© Consorci per a la Normalització Lingüística. Tots els drets reservats.
C. de Mallorca, 272, 8è • 08037 Barcelona • Tel. +34 93 272 31 00 • Fax +34 93 487 21 67 • A/e: cpnl@cpnl.org