Aprčn catalŕ

Pŕgina inicial

Aprčn catalŕ
Nivells dels cursos
Cursos presencials
Cursos a distŕncia
Centre Obert
Xarxa de centres oberts
Certificats
Oferta de cursos
Llengua i immigració
Manuals i mčtodes
Informació per a la matrícula
Preus dels cursos
Menú principal
Aprčn catalŕ
Serveis a empreses,
organitzacions i
ens locals
Xarxa territorial
Recursos lingüístics
Viure en catalŕ

Pŕgina inicial |  Directori del Consorci |  Mapa del web |  Escriu-nos

Xarxa de centres oberts

Barcelona (Eixample)

cacbcn2@cpnl.org

C. de Mallorca, 115, entl. 1a • Tel. 93 453 92 83
Barcelona (Horta-Guinardó)

cacbcn1@cpnl.org

C. de Lepant, 385 • Tel. 93 347 34 52
Cornellŕ de Llobregat

caccornella@cpnl.org

Pl. dels Enamorats, 7 • Tel. 93 474 16 08
Flix

riberadebre@cpnl.org

C. de Sant Jordi, 1-3 (Biblioteca Artur Bladé) • Tel. 977 41 22 44
Girona

girona@cpnl.org

Pl. de l'Hospital, 6 (Casa de Cultura) • Tel. 972 22 06 63
Igualada

igualada@cpnl.org

Pl. de Cal Font, s/n (Biblioteca) • Tel. 93 803 19 50
Lleida

lleida@cpnl.org

C. del Governador Montcada, 13, 2n 2a • Tel. 973 28 26 07
Manlleu

manlleu@cpnl.org

Pl. de Fra Bernadí, 5, 1r • Tel. 93 851 31 75
Martorell

cacmartorell@cpnl.org

C. de Josep Tarradellas, 11 • Tel. 93 774 01 12
Horari: dilluns i dimecres, de 15.00 a 21.00 h i dimarts i dijous, de 9.00 a 13.00 h
Montblanc

mcardo@cpnl.org

C. de Sant Josep, 18 (Palau Alenyŕ) • Tel. 977 86 12 32
Montcada i Reixac

montcadaireixac@cpnl.org

C. Domčnec Fins, 15 (Casa de la Vila, 4a planta) • Tel. 93 575 16 44
Móra d'Ebre

riberadebre@cpnl.org

Pl. de la Llanterna (Biblioteca Comarcal) • Tel. 977 40 21 91
Olot

garrotxa@cpnl.org

Av. de l'Estació, s/n • Tel. 972 27 49 00
Ripoll

ripolles@cpnl.org

C. del Progrés, 22 • Tel. 972 70 32 11
Roses

roses@cpnl.org

C. de Pep Ventura, 27 • Tel. 972 25 39 47
Sabadell

cacsabadell@cpnl.org

Av. de Barberŕ, 175, 1r • Tel. 93 710 19 00
Salt

salt@cpnl.org

Pl. de Lluís Companys, 1 • Tel. 972 24 91 91
Sant Cugat del Vallčs

santcugat@cpnl.org

C. de Castellví, s/n (Casa de Cultura) • Tel. 93 589 13 82
Sant Vicenç dels Horts

cursoscat.svh@cpnl.org

C. de Barcelona, 16-18 • Tel. 93 676 81 91
Horari: dilluns i dimecres, de 15.00 a 20.00 h i dimarts i dijous, de 9.00 a 14.00 h
Santa Coloma de Farners

selva@cpnl.org

Pg. de Sant Salvador, 25-27 • Tel. 972 84 21 61
Santa Perpčtua de Mogoda

santaperpetua@cpnl.org

Ptge. del Mas Granollacs, s/n (Biblioteca) • Tel. 93 560 01 03 i 93 544 65 65
La Seu d'Urgell

alturgell@cpnl.org

Pg. de Joan Brudieu, 15 • Tel. 973 35 31 12
Solsona

solsones@cpnl.org

C. dels Dominics, 12 • Tel. 973 48 20 03
Tarragona

tarragona@cpnl.org

Edifici de l'antiga Audičncia • Pl. del Pallol, 3 • Tel. 977 24 35 27
Terrassa

terrassa@cpnl.org

C. de Sant Quirze, 2 • Tel. 93 731 79 08
Tremp

pallarsjussa@cpnl.org

C. de Pau Casals, 14 • Tel. 973 65 23 84
Valls

tguasch@cpnl.org

Ctra. del Pla de Santa Maria, 37 A (Casal Caritat) • Tel. 977 60 42 58

© Consorci per a la Normalització Lingüística. Tots els drets reservats.
C. de Mallorca, 272, 8č • 08037 Barcelona • Tel. +34 93 272 31 00 • Fax +34 93 487 21 67 • A/e:
cpnl@cpnl.org