PÓgina inicial

PÓgina inicial |  Directori del Consorci |  Mapa del web |  Escriu-nos

Xarxa territorial > CNL Ca n'Ametller

CNL CA N'AMETLLER

C. de Jacint Verdaguer, 95 bis
08750 Molins de Rei
Tel. 936803340
Fax 936685862

molins@cpnl.org

Presentaciˇ
Directori
Autoaprenentatge
Activitats
Publicacions

Directori

SLC de Molins de Rei
C. de Jacint Verdaguer, 95, bis
08750 Molins de Rei
Tel. 93 680 33 40
Fax 93 668 58 62
slcmolins@cpnl.org

OC d'Esparreguera
Pl. de l'Ajuntament, 1
08292 Esparreguera
Tel. 93 777 18 01
Fax 93 777 80 78
esparreguera@cpnl.org

SLC de Sant Andreu de la Barca
Carretera de Barcelona, 1
08740 Sant Andreu de la Barca
Tel. 93 682 09 74
Fax 93 653 41 97
santandreubarca@cpnl.org

OC de Vallirana
C. Major, 329-331
08759 Vallirana
Tel. i fax 93 683 16 61
vallirana@cpnl.org

PallejÓ
C. del Sol, 1
08780 PallejÓ
Tel. 93 663 00 00
Fax 93 663 16 40
slcpall@cpnl.org

SLC de Martorell
C. de Josep Tarradellas, 11
08760 Martorell
Tel. 93 774 01 12
Fax 93 776 53 08
martorell@cpnl.org

OC d'Olesa de Montserrat
C. d'Anselm ClavÚ, 185-187
08640 Olesa de Montserrat
Tel. 93 778 00 50
Fax 93 778 58 50
olesa@cpnl.org

SLC de Sant Vicenš dels Horts
C. de Barcelona, 16-18, 2n pis
08620 Sant Vicenš dels Horts
Tel. 93 676 81 91
Fax 93 656 45 64
svh@cpnl.org

Abrera
Pl. de la Constituciˇ, 1
08630 Abrera
Tel. 93 770 03 25
Fax 93 770 26 12
abrera@cpnl.org

Castellbisbal
Av. de Pau Casals, 9
08755 Castellbisbal
Tel. 93 772 02 25
Fax 93 772 13 07
catala@castellbisbal.org

Centres oberts de catalÓ

CAC de Martorell
C. de Josep Tarradellas, 11
08760 Martorell
Tel. 93 774 01 12
cacmartorell@cpnl.org

CAC de Sant Vicenš dels Horts
C. de Barcelona, 16-18
08620 Sant Vicenš dels Horts
Tel. 93 676 81 91
cursoscat.svh@cpnl.org


AprŔn catalÓ  |  Serveis a empreses, organitzacions i ens locals  |  Xarxa territorial  |  Recursos lingŘÝstics  |  Viure en catalÓ

ę Consorci per a la Normalitzaciˇ LingŘÝstica. Tots els drets reservats.
C. de Mallorca, 272, 8Ŕ Ľ 08037 Barcelona Ľ Tel. +34 93 272 31 00 Ľ Fax +34 93 487 21 67 Ľ A/e: cpnl@cpnl.org